cca 1850-1890 Rusz Károly (1811-1899) metszése, Haske rajza után: A Dugana vagy harmincad-épület Velencében. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben, 12×19 cm
cca 1840 Mayer Vendégfogadója a Vadászkürthez" - Kőnyomatos reklámlap üvegezett keretben.
Középen a hotel litografált látképével, Mayer's Gasthof - Mayer Vendég Fogadoja", ,,Hotel Mayer - Albergo Mayer, Pesth, Kleinbruckgasse zum Jägerhorn" felirattal. A látkép mérete 14,5 x 11,7 cm. A lapméret 21 x 17,7 cm, hátoldalán négy nyelvű reklám szöveg
Nicolas Delaunay, Charles Joseph Dominique Eisen (1773-1792) festménye után: Tengerparti jelenet. Metszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben. 16×10 cm
cca 1806 Híres történelmi személyiségekről készült metszetek, 6 lapon laponként 6 személy arcképével, valamint 1 lapon 4 személy arcképével, rézmetszet, papír, 1 jelzett a dúcon (Blaschke János (1770-1833)), a többi jelzés nélkül, foltosak, 13x8 cm