10830.
408. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Blaschke János (1770-1833): Amalie Elisabeth von Hessen és Luise porosz királyné portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, lapszéli apró foltokkal, lap széle kissé sérült, 11,5×7 cm