10855.
408. Gelaufene Fernauktion
Stich
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Kanó japán festőiskola, feltehetően Motonobu után: Tigris. Fametszet, papír. Jelzett a fametszeten. Vízjeles bambuszpapíron Üvegezett, dekoratív fa keretben. 20x29 cm