19182. 408. Gelaufene Fernauktion Juwelen
12 000 HUF
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár piros kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 13,06 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert