19072. 408. Gelaufene Fernauktion Juwelen
5 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag) markolatú XIX. sz. húsvilla, fém felső résszel, dekoratív mintával, sérült, br. 93,4 g, h: 24,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm