Flohmarkt Zahl der Lose: 867
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2524624
12045
408
Flea Market
Rezezett gyertyatartó, m: 25 cm 2495822
12046
408
Flea Market
Fali fürdőszobapolc, fa, 37x32x9 cm 2501249
12047
408
Flea Market
Kígyóbőr táska, kis kopásnyomokkal, 29x17 cm
2505486
12048
408
Flea Market
Színházi látcső, gyöngyház berakással. 10x17cm 2505483
12049
408
4600
Flea Market
Tetra pelenka új, bontatlan, 10 db, 80x80cm 2505484
12050
408
4600
Flea Market
Tetra pelenka új, bontatlan, 10 db, 80x80cm
2505492
12051
408
Flea Market
Biserka mérleg, 10 kg, kopott, 32x20cm
2524012
12052
408
Flea Market
Gyertyatartó. Öntött réz 20 cm 2523931
12053
408
Flea Market
Alabástrom asztali szett + fekete tálka. d: 13 cm 2523203
12054
408
5500
Flea Market
Fairy tales Snow white. Eau de Parfum 150 ml majdnem teli 2523804
12055
408
Flea Market
2 db réz képkeret benne gobelinnel külsö méret 9,5x11 cm 2523811
12056
408
Flea Market
Zománc festett réz kínáló tál. Indiai d: 18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF