Flohmarkt Zahl der Lose: 867
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2527316
12325
408
Flea Market
Fejpántos, világítós nagyítókészlet, kartondobozban. 2527312
12326
408
Flea Market
Bőr bakancs, jó állapotban, 39-es méret. 2526864
12327
408
Flea Market
Keleti fém kiöntő, horpadt, jelzés nélkül, m: 13cm 2526813
12328
408
Flea Market
Bronz biedermeier gyertyatartó, apró repedéssel, horpadással, jelzés nélkül, m: 18,5cm
2526553
12329
408
Flea Market
Japán nagyméretű lakk tálca gyöngyház berakással, kopott, apró lakk lepattanások. d: 35cm, m: 7cm
2526445
12330
408
Flea Market
Vegyes bolha tétel, mérleg, fonott kosárban, pumpa, réz dombornyomott maszk, kopott, sérült. 2526439
12331
408
Flea Market
Repülő formájú, lámpa, nem működik, fém, márvány talpon, sérült. m: 23cm 2526438
12332
408
Flea Market
Fokos, réz nyél, fa pálca, kopott, h: 88 cm 2526437
12333
408
Flea Market
Vegyes bolha tétel fém dobozban, faragott szobrocskák, műanyag dobozkák, fém doboz mérete: 22x15x9,5cm 2526414
12334
408
Flea Market
Fém gyertyatartó, jelzés nélkül, kopott, m: 23,5cm
2526373
12335
408
Flea Market
Fali gyufatartó, fa, préselt vörösréz jelenettel, kopott, m: 22,5cm
2526291
12336
408
Flea Market
Füles kínálótál, alpakka, jelzés nélkül, erősen kopott, m: 9,5cm, d: 32cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF