Flohmarkt Zahl der Lose: 867
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2525974
12337
408
Flea Market
Jacobs Art Deco kávés doboz, pléh, erősn kopott, m: 12cm, d: 14 cm 2525653
12338
408
Flea Market
Indiai kép, Krisna istennő, kézzel festett vászon, kopott, 112x90 cm
2525633
12339
408
Flea Market
Sétapálca, ébenfeketére pácolt fa pálca, gyöngyházberakásos fém nyéllel. Kopott, h: 90 cm 2525622
12340
408
Flea Market
Nagyméretű lámpaernyő, poros, d: 20,5x40cm, m: 30 cm 2525621
12341
408
Flea Market
8 db kisméretű lámpaernyő, poros, d: 6x10,5cm, m: 10 cm 2525618
12342
408
Flea Market
8 db kisméretű lámpaernyő, poros, d: 6x10cm, m: 11 cm 2525432
12343
408
Flea Market
doboz, fém, tetején vésett szarvasok a mezőn jelenettel, jelzés nélkül, erősen kopott, karcos. 12,5x17x5cm 2525407
12344
408
Flea Market
Tolltartó, fém, fa tapperrel, kopott, m: 5 és 10,5cm 2525397
12345
408
Flea Market
Parfümös üveg, fém foglalatban, jelzés nélkül, kopott, horpadásnyomokkal, karcos, hiányos. m: 10 cm
2525393
12346
408
Flea Market
Doboz, fa, réz élvédővel, tetején (Zola műveinek magyar nyelvű díszkiadása (Christensen és Társa-Gutenberg Könyvkiadó Vállalat, Budapest, 1920-as évek) - kopott fém borítódíszével (jelzett: OB.). Működő zárral és 1 db kulccsal. 12,5x16,5x11cm 2525387
12347
408
Flea Market
Edényalátét, fém, csehszlovák fajansz betéttel, kopott, jelzett, 17,5x17,5x5,5cm 2525380
12348
408
Flea Market
Tapper, ón, kopott, 13x8x8cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF