Flohmarkt Zahl der Lose: 867
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2525374
12349
408
Flea Market
Szivardoboz, fa, tetején ezüstözött fém, monogramozható felülettel. Kopásnyomokkal. 19x19x4,5cm
2524823
12350
408
Flea Market
Retró fém doboz, jelzés nélkül, kopott, karcos. 11x20x4cm
2524825
12351
408
Flea Market
Retró fém doboz, jelzés nélkül, kopott, karcos. 10x18x2,5cm
2524827
12352
408
Flea Market
Retró fém kehely, lötyög, jelzés nélkül, kopott, karcos. m: 21,5cm
2524828
12353
408
Flea Market
Retró fém levélbontó készlet, jelzés nélkül, kopott, 27x6cm
2524829
12354
408
3200
Flea Market
Retró fém levélbontó készlet, jelzés nélkül, kopott, 31x9cm
2524833
12355
408
Flea Market
2 db retró bőr, konferencia notesz, kopott, 32x22cm
2522972
12356
408
Flea Market
A Flit pisztoly egy kézi pumpás rovarirtó permetezőgép, amelyet a FLIT nevű, 1928 és az 1950-es évek közepe között a legyek és szúnyogok ellen széles körben használt márkás rovarirtó szer kijuttatására használtak. Bár nevét a jól ismert márkáról kapta, a "Flit pisztoly" az ilyen típusú szórófej általános elnevezése lett. Kopott, h: 33 cm 2522823
12357
408
Flea Market
Réz barométer-thermométer, kopott. m: 7 cm
2522825
12358
408
Flea Market
Asztali réz naptár, kopott, 15x18cm 2522831
12359
408
Flea Market
Bakelit dominós Rubik kocka 5,5x5,5cm és retró pókeres hamutál d: 8cm. Kopott.
2522885
12360
408
Flea Market
Komplett Piatnik angol tarokk kártya dobozban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF