Flohmarkt Zahl der Lose: 867
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2522887
12361
408
Flea Market
Olasz fa levéltartó, antikolt, kopott, m: 19,5cm 2522910
12362
408
Flea Market
Obszidián azték faragott figura, kopott, m: 19 cm 2522914
12363
408
Flea Market
Pessenger Locomotive 1886 makett óraszerkezetekből, üvegezett fakeretben, Jelzett: Ken Broadbent, 16,5x8cm 2522700
12364
408
Flea Market
Retró likőrös pohárkészlet, fém tartóval, a poharakon Tokaj felirattal, kopott. 30x20x20cm
2522370
12365
408
Flea Market
Alabástrom levélnehezék, kopott, Huberta 1895 felirattal. 17x9 cm 2522368
12366
408
Flea Market
Gerbeaud fa doboz, kopott, 15,5x15,5cm 2522367
12367
408
Flea Market
Vegyes bolhatétel cca 22 db, szalma dobozban, üveg, porcelán stb. d: 30 cm 2522253
12368
408
Flea Market
Mini szovjet szamovár, jelzett, kopott, m: 13,5 cm
2522251
12369
408
Flea Market
Ezüstözött körte formájú üvegbetétes cukortartó, véset: "Fecskék" Hölgy - Turadij, kopott, m: 15 cm 2522250
12370
408
Flea Market
Ezüstözött kehely, etikettel jelzett, kopott, m: 21,5 cm
2522224
12371
408
40000
Flea Market
Monumentális tengeri sisak csiga ház. 28x22x23cm
2522187
12372
408
Flea Market
Vegyes karácsonyi díszek, vászon csizma díszben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF