Flohmarkt Zahl der Lose: 867
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2419176
12469
408
Flea Market
2506719
12470
408
Flea Market
Műanyag autó formájú levélnehezék. h: 13cm 2506727
12471
408
Flea Market
vegyes szerszámok, tolómérő, üvegvágó, bicska, kopott.
2471170
12472
408
900
Flea Market
2482990
12473
408
Flea Market
4 db fém bankkártya és névjegy tartó 2526380
12474
408
Flea Market
Régi fordítógombos reteszzár, fém, jelzett, kisebb rozsdafoltokkal, kopásnyomokkal, 10x4 cm 2526287
12475
408
Flea Market
Kis bizsu tétel: aranyozott fém mandzsettagomb pár, műanyag tokban + aranyozott fém nyakék + 3 db gyöngyös hajgumi + 4 db tűzzománc vallási medál + zománcozott fém mini öngyújtó
2436912
12476
408
Flea Market
Műanyag vászon legyező, virág motívumos kézzel festett, jó állapotú. h: 23 cm
2492508
12477
408
Flea Market
8 db Polgári védelem felvarró, 10x10 cm
2448195
12478
408
Flea Market
2440889
12479
408
Flea Market
Régi borotva, borotvapengével, kopásnyomokkal
2527698
12480
408
Flea Market
Porcelán menetes bútorgomb, kopott, d: 5cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF