Flohmarkt Zahl der Lose: 867
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2526042
12637
408
Flea Market
Lakkozott ón Ghésa jelenetes pohár, kopott, karcos, m: 9cm 2526411
12638
408
Flea Market
Tibeti, kagylókürt, fém foglalatban, kopott, 14 cm 2525402
12639
408
Flea Market
Gyufatartó, sétáló gyertyatartóval, kopott,jelzés nélkül, m: 5,5cm 2526195
12640
408
Flea Market
Antik Tibeti? Táska, kövekkel ékített bőt, kopott, sérült, 7x13cm 2531230
12641
408
Flea Market
5 éves napló, üres, kitöltetlen. Egészvászon kötésben 2529223
12642
408
Flea Market
2529647
12643
408
Flea Market
3 db bontatlan régi Kent cigaretta 2529519
12644
408
Flea Market
Zsebóra doboz, kopott, 8x8cm 2529463
12645
408
Flea Market
3 db zománc és réz karperec d: 6,5 cm 2529291
12646
408
Flea Market
cca 1880 Zsebnotesz várat, lovagot ábárzló bakelit borítással 8 cm 2529028
12647
408
Flea Market
Tenyésztett gyöngy nyaklánc h: 64cm 2528782
12648
408
Flea Market
Rekeszzománc tábla, kopott, sérült, d:11cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF