Flohmarkt Zahl der Lose: 867
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2440736
12020
408
24000
Flea Market
Vinalre Bar Evkluzív vintage bornyitó, fém. Korának megfelelő állapotban. m: 60 cm
Dombornyomott szőlőlevél - és szőlőmotívumokkal, fa utánzatú fogantyúval rendelkezik. A bornyitó mindkét oldalán "Vinalre" felirat van.
2411900
12021
408
Flea Market
Vegyes bolhapiac tétel: egykaros mérleg, Rozmaring mgtsz kulacs, kis kerámia edényke, korsó. faragott fa tányér 2485062
12022
408
Flea Market
Templom és Mikulás szánja, falikép, zománcozott fém, jelzés nélkül, keretben, külső méret: 32x23 cm
2485082
12023
408
Flea Market
Óváros erőddel, falikép, zománcozott fém, jelzés nélkül, keretben, külső méret: 34x28 cm
2486748
12024
408
Flea Market
Fonó asszony, keleti stílusú zománckép, jelzés nélkül, keretben, kisebb kopásnyomokkal, 24,5x21,5 cm
2485071
12025
408
Flea Market
Templomok, falikép, zománcozott fém, jelzés nélkül, kissé kopott keretben, külső méret: 34x28 cm
2491964
12026
408
2200
Flea Market
Kínai lakk tálca üvegbetéttel, kopott, d: 30 cm
2478142
12027
408
Flea Market
Ón mokkás készlet, porcelán betéttel, jelzett, díszdobozban. 35x40x11cm
2524255
12028
408
Flea Market
Nagy méretű bozótvágó kés, machete. 65 cm 2524881
12029
408
Flea Market
Ékszertartó, műbőr zippzáras, bizsu gyűrűkkel 16 cm 2524266
12030
408
Flea Market
6 db ezüstözött alpakka késbak 2524270
12031
408
Flea Market
5 db régi francia rendszámtábla, benne egy katonai. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF