12474. 408. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
1 000 HUF
0 HUF
Régi fordítógombos reteszzár, fém, jelzett, kisebb rozsdafoltokkal, kopásnyomokkal, 10x4 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert