12737. 408. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
3 000 HUF 7,96 EUR, 8,57 USD
0 HUF
Régi francia gyászgombok, közte néhány kopott, sérült, vegyes méretben, kb. 44 db
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf