12194. 408. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
1 000 HUF
11
0 HUF
cca 1920-1930 Pécsi Nemzeti Színház műsorplakátja, kisebb sérülésekkel, 62x31,5 cm + Pécsi emlék kő, 7x6 cm + retró pécsi emlék nyaklánc, kissé kopott
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf