cca 1910 Budapest-Zugliget és Környéke térkép, kiadja a Budapest-Zugligeti Egyesület, 1:10.000, vászonra kasírozva, a felületén sérülésnyommal, kis foltokkal, körbevágva, 48,5x52,5 cm