cca 1956 Mozgás azimut alapján. 3 sz. tereptani oktatótábla. Kiadja: a Magyar Néphadsereg Térképész Szolgálata. Nagyméretű, színes nyomat, hajtva, szélén kissé sérült, foltos, 98x68 cm