14381.
408. Gelaufene Fernauktion
Plakat
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Börtsök László (?-?): Conferentia studentium intern.... Plakát terv, 1930-40 körül. Tempera, papír. Jelzett. Lap jobb alsó sarkában kissé sérült és hiányos, rajz ép. 28,5x20 cm.