1983 Szász Endre falinaptár, a művész autográf aláírásával a januári lapon, angol nyelvű, IPV Publishing kiadása, hiánytalan, néhány lap tetején apró sérüléssel, borítón apró kopásnyomokkal, 68×48 cm