11876.
408. Gelaufene Fernauktion
Uhren
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Replika Rolex Oyster Perpetual férfi karóra, dátum kijelzővel, sérült fém szíjjal, működik, kopásnyomokkal, d: 3,5 cm