11567. 408. Gelaufene Fernauktion Gläser
2 400 HUF
0 HUF
Aranyozott likőrös üveg dugóval, kopásnyomokkal, m: 27,5 cm + Virágmintás aranyozott kiöntő, kopásnyomokkal, m: 13 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert