11036. 408. Gelaufene Fernauktion Keramiken
1 200 HUF
0 HUF
Pesthidegkúti mázas kerámia hamutál, matricával jelzett, kis mázsérülésekkel, 12,5x12,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras