11400. 408. Gelaufene Fernauktion Porzellan
6 000 HUF
0 HUF
3db Villeroy Boch tányér, mázalatt kékkel matricátott fajansz, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, d: 16 és 18cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras