11462. 408. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 800 HUF 10,08 EUR, 10,86 USD
0 HUF
Bavaria porcelán teáscsésze, alátét és desszertes tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 3 db
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras