11211. 408. Gelaufene Fernauktion Porzellan
6 000 HUF 15,92 EUR, 17,14 USD
0 HUF
Herendi virágmintás fedeles teatartó, kopott, jelzett másod osztály, rózsákon csorba, m:20cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert