11209. 408. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Herendi virágmintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1940), kis lepattanásokkal, kopásnyomokkal, 7x5x4,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf