11321. 408. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 200 HUF
0 HUF
Hollóházi porcelán harlekin bohóc kislánnyal, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, a bohóc süvege letört. m: 20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert