11437. 408. Gelaufene Fernauktion Porzellan
7 000 HUF 18,57 EUR, 20,00 USD
0 HUF
Lux nagyméretű porcelán gólya, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, gyári mázhibákkal, m: 39 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf