11458. 408. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 600 HUF 4,24 EUR, 4,57 USD
0 HUF
Virág és pillangómintás román porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras