11278. 408. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 200 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelán kislány korsóval, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:7,5 cm (tervező:Sinkó András)
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert