17538.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
Donászy Ferenc: A vitéz Noszticz bátorságpróbája és egyéb elbeszélések. Számos képpel. Bp., 1913., Athenaeum, 85+1 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.