17763.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Latin-magyar iskolai szótár. Szerk.: Finály Henrik, Régeni István. Kolozsvár, 1858, Stein János, XII+(2)+978+(1) p. Sérült félvászon-kötés, kopott, sérült borítóval, hiányzó gerinccel, kissé foltos lapokkal.