17473.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
30
Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Vadász Miklós rajzaival. Bp., 1910., Franklin, 242 p.+8 t. Első kiadás! Kiadói egészávászon kötés, sérült, rossz állapotban