17472.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 400 HUF
Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Vadász Miklós rajzaival. Bp., 1916., Franklin, 242 p.+8 t. Második kiadás. Átkötött illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.