17794.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Németh László: Magam helyett. (Tanulmány az életemről.) Bp., 1943., Turul. Első kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói javított, kissé szakadt papír védőborítóban. + A Medve-utcai polgári. Bp., 1942, Magyar Élet. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.