17677.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Radó Antal: Dalok és történetek. Bp.,1899., Lampel, 197 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, hiányzó címlappal, egyébként jó állapotban.