16715.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
Banner Zoltán: Erdélyi magyar művészet a XX: században. Bp., 1990. Képzőművészeti Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben. A szerző, Banner Zoltán (1932-) művészettörténész által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány.