16799.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Gerevich Tibor: Magyarország románkori emlékei. Magyarország művészeti emlékei I. köt. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói félbőr-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapélekkel.