16812.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
Haulisch Lenke: Vaszary János. Bp., 1978, KépzÅ‘művészeti Alap. Fekete-fehér és szÃnes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, jó állapotban.