16874.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
Lyka Károly: Kis könyv a művészetről. Bp., 1927., Singer és Wolfner, 270+2 p. Negyedik kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, bejelölésekkel, aláhúzásokkal.