Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 62
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2330151
17126
409
Books: Gastronomy and Gardening
Tutsek Anna: Katóka szakácskönyve, Reprint kiadás. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó.Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban. 2364520
17127
409
2338195
17128
409
2112146
17129
409
Imre Andrea - Zsuffa Ákos - Hervé Lóránth Ervin: Bea. 20 étel és életkép.
2517692
17130
409
Buday Péter: Majd a Buday! A mesterszakács, aki a háziasszonyok nyelvén beszél. Bp., 2005, Kulinária. Kiadói kartonált papírkötés. 2507362
17131
409
Stahl Judit: Végre otthon! Családi ebédek, baráti vacsorák, ünnepi ételek. Bp, 2006, Kulinária, Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban. Jó állapotban. 2299506
17132
409
Vegyes könyvtétel, 3 db. Virágkötészet. Szerk.: Wenszky Ágnes. Bp.,1990, Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. + Michael Castleman: Gyógynövény enciklopédia Bp., 1991 Esély. Egészvászon kötés, papír védőborítóban. + Nagy Árpád- Balázs Erzsébet- Szabó Péter- Hajdu Zsuzsanna- Iléys Csaba- Dede Géza: Nagy viráglexikon. Kerti virágok A-tól Z-ig. Bp, 2007, Pannon-Litertúra Kft. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. 2441166
17133
409
Gundel Imre: Gasztronómiáról és Gundelekről. Bp., 1987, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötésben.
2442091
17134
409
Lajos Mari-Hemzeő Károly: 99 gyümölcsös édesség 33 színes ételfotóval, 99 húsétel 33 színes ételfotóval.
Bp., 1984, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, 2216388
17135
409
2181873
17136
409
2010581
17137
409
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF