17176.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Abhandlungen der Bayerischen Akademie der Wissenschaften. Mathematisch-Naturwissenschaftliche Abteilung. XXXII. Band. München, 1928, Verlag der Bayer. Akademie der Wissenschaften. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Könyvkötői, aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.