Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 207

D. Varga Tamás, Szélesi Sándor: Hungary 360°. Panoráma körkép. A panoramic round trip. Bp., 2005, 360 Art Kft. Első kiadás. Gazdag képanyaggal, színes panorámafotókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15144.

Rufpreis:
1 200 HUF
A Magas-Tátra. A Tátrai Nemzeti Park. Összeállította és a bevezetőt írta: Milan Hirs. Ford.: Tanya Pál. Pozsony (Bratislava), 1964, Osveta. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban.
15145.

Rufpreis:
1 200 HUF
Szamosközy István: Erdély története. (1598-1599, 1603). Bp., 1977, Magyar Helikon. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15146.

Rufpreis:
1 000 HUF
Tóth Pál, Czeglédi Zsolt: Csodálatos Magyarország. Debrecen, é.n., TKK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15147.

Rufpreis:
1 000 HUF
Tóth Pál-Czeglédi Zsolt: Csodálatos Magyarország. Debrecen, én., TKK. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15148.

Rufpreis:
1 200 HUF
Paul Brunton: India titkai. (A search in secret India.) Ford.: Baktay Ervin. Bp.,én., Rózsavölgyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, laza, sérült fűzéssel
15149.

Rufpreis:
1 000 HUF
Jim Crumley: Portrait of Edinburgh. Colin Baxter fotóival. Edinburgh, 1994, Lomond Books. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15150.

Rufpreis:
1 200 HUF
Lelkes György (szerk.): Magyar helységnév-azonosító szótár. Baja, 1998, Talma. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
15151.

Rufpreis:
1 000 HUF
Nieuwenkamp, W. O. J.: Inlandsche Kunst van Nederlandsch Oost-Indie I. Bouwkunst van Bali. s-Gravenhage (Hága), 1926, H. P. Leopolds Uitgevers-Maatschappi, 48 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Holland nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15152.

Nieuwenkamp, W. O. J.: Inlandsche Kunst van Nederlandsch Oost-Indie I. Bouwkunst van Bali. 's-Gravenhage (Hága), 1926, H. P. Leopold's Uitgevers-Maatschappi, 48 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Holland nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

Rufpreis:
1 000 HUF
10
Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fényképeivel. Bp., 1957., Bibliotheca. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadó egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, volt könyvtári példány.
15153.

Rufpreis:
1 200 HUF
15154.

Rufpreis:
1 200 HUF
Érdi krónika. Érd természeti képe, múltja és lakói. Szerk.: Dr. Kubassek János. Érd, 2000, Érd Város Önkormányzata, 484 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15155.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF