D. Varga Tamás, Szélesi Sándor: Hungary 360°. Panoráma körkép. A panoramic round trip. Bp., 2005, 360 Art Kft. Első kiadás. Gazdag képanyaggal, színes panorámafotókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
A Magas-Tátra. A Tátrai Nemzeti Park. Összeállította és a bevezetőt írta: Milan Hirs. Ford.: Tanya Pál. Pozsony (Bratislava), 1964, Osveta. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban.
Szamosközy István: Erdély története. (1598-1599, 1603). Bp., 1977, Magyar Helikon. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Tóth Pál, Czeglédi Zsolt: Csodálatos Magyarország. Debrecen, é.n., TKK. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Jim Crumley: Portrait of Edinburgh. Colin Baxter fotóival. Edinburgh, 1994, Lomond Books. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Nieuwenkamp, W. O. J.: Inlandsche Kunst van Nederlandsch Oost-Indie I. Bouwkunst van Bali. 's-Gravenhage (Hága), 1926, H. P. Leopold's Uitgevers-Maatschappi, 48 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Holland nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Érdi krónika. Érd természeti képe, múltja és lakói. Szerk.: Dr. Kubassek János. Érd, 2000, Érd Város Önkormányzata, 484 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.