Baranya: Emlékszám az 1848-49-es forradalom és szabadságharc tiszteletére (1998-1999. XI-XII. évfolyam). Pécs, 1999, Baranya Megyei Levéltár. Kiadói papírkötésben. Megjelent 500 példányban.
Borsod megye néprajzi irodalma III. 1968-1978. A miskolci Hermann Ottó Múzeum Néprajzi Kiadványai IX. Összeáll.: Fügedi Márta és Viga Gyula. Szerk.: Bodó Sándor. Miskolc, 1979, a miskolci Herman Ottó Múzeum kiadása. Papírkötésbe. Megjelent 1000 példányban.
Kapros Márta, Lengyel Ágnes, Limbacher Gábor (szerk.): A Nógrád Megyei Múzeumok Évkönyve XXVI. Balassagyarmat-Salgótarján, 2002., Nógrád Megyei Múzeum Igazgatósága. Képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.
Csepeli Szabó Béla (szerk.): Acélsziget. Irodalmi és képzőművészeti antológia Csepelről. 1892-1977. Budapest, 1977, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, fotókkal gazdagon illusztrálva.
Dr. Módis László(szerk.): A Debreceni Református Kollégium és Nagytemplom. Bp., én., Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. 2. kiadás. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
Az Mester Emberek Míveinek árazása. Váltó- és vásármíves magyar szabók, német szabók és zubbonyosok árszabásai(1926-1820). Szerk: Flórián Mária. Bp., 1998, MTA Néprajzi Kutatóintézet.Kiadói papírkötés , jó állapotban.
Nagy Imre Gábor-Márfi Attila-Ódor Imre: Baranya megye évszázadai. Tanulmányok és források Baranya megye történetéből. 3. Pécs, 1996, Baranya Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés.
Nagy Katalin: "Az emlékezetnek méltó történetek". Fejezetek Bőcs község múltjából a kezdetektől 1990-ig. Bőcs, 2008, Bőcs Községi Önkormányzatának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban.