15114.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
Gönczi Ferenc: Somogyi gyermekjátékok. A Dunántúli Tudományos Intézet Kiadványai 12. Kaposvár, 1949., Kultúra Könyvnyomda, 103 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egy-két kissé foltos lappal.