15149.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Paul Brunton: India titkai. (A search in secret India.) Ford.: Baktay Ervin. Bp.,én., Rózsavölgyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, laza, sérült fűzéssel