15601.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
4 000 HUF
Dr. Földessy János: A magyar futball és a Magyar Labdarúgók Szövetsége 1897 * 1901 * 1925 *. 1926, MLSZ. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.