13628. 409. Gelaufene Fernauktion Foto
1 000 HUF
0 HUF
cca 1940-1960 Kecskemét, utcarészlet templommal, kartonra kasírozott fotó, sérült üvegezett keretben, 23,5x18 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm