Nagy László (1942 - ): Havas hegyekkel.
Olaj, farost. Jelzett, sérült... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nagy-Laszlo-1942-Havas-hegyekkel-Olaj-farost-Jelzett-serult-keretezett-50x70cm~II2460165
2460165
10490
409
5500
Beschreibung: Nagy László (1942 - ): Havas hegyekkel.
Olaj, farost. Jelzett, sérült, keretezett 50x70cm
: pelikán_kristóf